NOVINKY

Všichni asi víme, že čtení je velmi důležitým činitelem ve vývoji dítěte. Jak přimět dítě, aby "rádo četlo" ? Zveme Vás na přednášku na toto téma, která se uskuteční 25. ledna v 17:00 v ZŠ SMART. Seznámíme se s metodami, které rozvíjejí čtenářské dovednosti, dozvíme se jak vybrat vhodnou knížku atd.

Ve spolupráci se školou SMART jsme pro děti připravili možnost účastnit se programu "Malá technická univerzita". Jedná se o blok deseti setkání se stavebnicí Duplo, kdy se děti stanou architekty, energetiky, projektanty mostů.....a pod.

Ve středu 1. listopadu se pořádá v DS Monkeys Halloween Party! Přijďte v kostýmech (pokud chcete), veselit se budeme již od rána. :-) Přineste si, prosím halloweenské občerstvení, např.uzené myši, smažené netopýry či jiné dobroty jako křupky, chipsy, ovoce.....

Srdečně Vás zveme 31. 10. (úterý) od 17:00 hodin na společné podzimní tvoření rodičů s dětmi spojené s informativní schůzkou.
Setkání se uskuteční v prostorách Dětské skupiny Monkeys, Neklanova 1809.

V úterý 24. října, od 17:30 - 19:30 hod zveme rodiče našich předškoláků na odbornou přednášku, kterou pořádá ZŠ Smart. Hlavním tématem bude Vzdělávání pro budoucnost - co, kde a jak učit děti. Mgr. Tomáš Hruda, zakladatel společnosti Education Republic a přední odborník na vzdělávání v ČR, přijede popovídat o tom, jaké dovednosti je třeba v...