NOVINKY

Srdečně vás zveme na setkání pro rodiče u příležitosti Svátku matek 14. 5. v 17:00 v prostorách DS. Děti si připravily krátký program a také dárečky pro maminky.

Mezi námi

07.05.2018

Mezigenerační setkávání - 10. 5. se uskuteční další setkání dětí z DS Monkeys a "babiček a dědečků" v sousedním domově důchodců. Tentokrát bude náplní setkání společné vytváření návrhu na vánoční papír- projekt firmy OPAVIA a společnosti Mezi námi.

Srdečně vás zveme na další přednášku pro rodiče - "EMOCE VE VZDĚLÁVÁNÍ", která se bude konat ve čtvrtek, 17. května 2018, od 17:00 do 19:00 hod v Městské knihovně Ervína Špindlera, Roudnice n/L. Nejnovější trendy a poznatky v této oblasti nám představí Mgr. Lukáš Šlehofer PhDr., lektor vzdělávacích kurzů, učitel a zakladatel experimentální třídy...

Rádi bychom Vás pozvali na další přednášku pro rodiče, která se
bude konat ve čtvrtek, 8. března 2018, od 17:00 do 19:00 hod v Galerii
moderního umění, Roudnice nad Labem.

Tématem bude MOTIVACE VE VZDĚLÁVÁNÍ a povede jí skvělý lektor,
Lukáš Šlehofer, který je mimo jiné i učitel a zakladatel
EXPERIMENTÁLNÍ TŘÍDY ALT na Gymnáziu...

Všichni asi víme, že čtení je velmi důležitým činitelem ve vývoji dítěte. Jak přimět dítě, aby "rádo četlo" ? Zveme Vás na přednášku na toto téma, která se uskuteční 25. ledna v 17:00 v ZŠ SMART. Seznámíme se s metodami, které rozvíjejí čtenářské dovednosti, dozvíme se jak vybrat vhodnou knížku atd.

Ve spolupráci se školou SMART jsme pro děti připravili možnost účastnit se programu "Malá technická univerzita". Jedná se o blok deseti setkání se stavebnicí Duplo, kdy se děti stanou architekty, energetiky, projektanty mostů.....a pod.

Ve středu 1. listopadu se pořádá v DS Monkeys Halloween Party! Přijďte v kostýmech (pokud chcete), veselit se budeme již od rána. :-) Přineste si, prosím halloweenské občerstvení, např.uzené myši, smažené netopýry či jiné dobroty jako křupky, chipsy, ovoce.....

Srdečně Vás zveme 31. 10. (úterý) od 17:00 hodin na společné podzimní tvoření rodičů s dětmi spojené s informativní schůzkou.
Setkání se uskuteční v prostorách Dětské skupiny Monkeys, Neklanova 1809.

V úterý 24. října, od 17:30 - 19:30 hod zveme rodiče našich předškoláků na odbornou přednášku, kterou pořádá ZŠ Smart. Hlavním tématem bude Vzdělávání pro budoucnost - co, kde a jak učit děti. Mgr. Tomáš Hruda, zakladatel společnosti Education Republic a přední odborník na vzdělávání v ČR, přijede popovídat o tom, jaké dovednosti je třeba v...